Dell PowerConnect 320-2881 Compatibil 1000BASE-SX SFP 850nm 0.5 km DDMI de Emisie-recepție (FPM, 850nm, 0.5 m, LC)

Produs nou

In stoc

1000 Produse

57.61lei

Dell PowerConnect 320-2881 Compatibil 1000BASE-SX SFP 850nm 0.5 km DDMI de Emisie-recepție (FPM, 850nm, 0.5 m, LC)

Specificație De Produs

1. Tip de dispozitiv: SFP (mini-GBIC) module de emisie-recepție

2. Rata De Transfer De Date: 1.25 Gbps

3. Lungime de unda: 850nm

4. Distanta de transmisie: 0.5 km

5. Interfata: LC Duplex

6. Componente optice: VCSEL

7. Tipul de cablu: Fibre Multimode (FPM)

8. DDMI Suport: DA

9. Aplicație: GBE, FC, FTTx

10. Temperatura de operare Caz: de la 0 la 70°C

11. TX Putere: -9.5 ~ - 3dBm

12. Sensibilitatea Receptorului:

Caracteristici

Ø Date-rata de 1.25 Gbps funcționare

Ø 850nm VCSEL cu laser și PIN fotodetector

Ø Conforme cu SFP MSA și SFF-8472 cu duplex LC recipient

Ø Diagnostic Digital De Monitorizare:

Etalonare intern sau Extern de Calibrare

Ø 500m de transmisie cu 50/125 um FPM

Ø 300m de transmisie cu 62.5/125 um FPM

Ø Compatibil cu RoHS

Ø +3.3 V o singură sursă de alimentare

Ø temperatura de Operare caz:

Standard : 0 la +70°C

Extins : -20 la +85°C

industriale : -40 la +85°C

Aplicații

Ø Gigabit Ethernet

Ø Fibre Channel

Ø Comutator pentru a Comuta interfața

Ø Schimbat backplane aplicații

Ø Router/Server interfață

Ø Alte optice, sisteme de transmisie

Opțiuni De Ambalare

Pungă antistatică

Ambalate pe paleți într-o cutie(Implicit Client Opțiuni)

Separat, Cutie de culoare albă, pentru fiecare emisie-recepție

Etichete: xiaomi redmi 7 caz blink, tijă filare high modulus, zenoah 26cc benzina motor, alb lacoste cămașă albă, stil sport papusi barbie, cască stereo hifi roz, apa autocolante oi unghii, stil sport teaca, apa autocolante personalizate
Lungime de undă 850nm
Componente Optice VCSEL
Distanta de transmisie 0.5 km
Tipul De Cablu Fibra Multi-mode
Nume De Brand WellLink
Interfață LC
DDMI Suport da
Tip De Dispozitiv SFP (mini-GBIC) module de emisie-recepție
Numărul De Model SFP-GE-550M-5
Tip De Element Fibre Optice Dispozitive De Emisie-Recepție
Rata de transfer de date 1.25 Gbps

Scrie o recenzie

Dell PowerConnect 320-2881 Compatibil 1000BASE-SX SFP 850nm 0.5 km DDMI de Emisie-recepție (FPM, 850nm, 0.5 m, LC)

Dell PowerConnect 320-2881 Compatibil 1000BASE-SX SFP 850nm 0.5 km DDMI de Emisie-recepție (FPM, 850nm, 0.5 m, LC)

0 Recenzii
175.84lei

1.25 G 1550nm 40km CWDM SFP Transceiver cu DDM,1.25 G 1270-1610nm Dual Fibre LC CWDM SFP Optica Module cu Funcția DOM Notă: 1.Această listă este pentru Switch Cisco, dacă aveți nevoie de alte compatibilitate va rugam sa lasi Comutatorul Marca și Modelul, atunci când face o

0 Recenzii
28.56lei

E31-230T17D Puternică Penetrare UART AX5043 230mhz 50mW SMA Antena Io uhf Wireless-Receptor Transmițător Receptor Modul RF Parametru Valoare Remarcă frecvența de Lucru 225~237.6 MHz Default: 230MHz putere de Emisie 7~17 dBm Default: 17dBm(Despre 50mW) Primirea sensibilitate

0 Recenzii
283.84lei

Stare: 100% De Brand Nou. Compatibil cu modele: Motorola Seria CP: CP88 , CP040 .CP100 , CP110, CP125 , CP150 , CP200 , CP250 , CP300 CT SeriesL: CT150, CT250, CT450, CT450LS GP Serie: GP300,GP308, GP350, GP2000, GP3688, GP3188 GP2000,GP2100,GP68,GP88,GP88S XTN

Produse similare